W czwartek  9 maja w naszej szkole miała swój wernisaż Karina Roman - uczennica klasy VI.

Na artystyczne wydarzenie przybyli zaproszeni goście, nauczyciele, koleżanki, rodzina i ci, którzy cenią talenty u młodych ludzi. Uroczystość otworzył dyrektor szkoły Pan Robert Słonina. Miłe słowa w kierunku Kariny i gości padły też z ust Burmistrza Pieniężna Pana Krzysztofa Kisiela. Dalszą część wernisażu poprowadziła Małgorzata Czaplińska.

Na szkolnym holu można było podziwiać prace Kariny rysowane ołówkiem miękkim (ulubiony to B7). Tematyka prac była różnorodna. Jednak przeważały twarze młodych ludzi. Karina słucha koreańskiej muzyki i to właśnie ona jest inspiracją do tworzenia portretów młodych wokalistów.
Mamy nadzieję, że to pierwszy wernisaż Kariny, który zachęci ją jeszcze bardziej pogłębiania technik rysunkowych.
Gratulujemy jej i życzymy dalszych sukcesów. /Organizatorki wystawy: M. Czaplińska i A. Szczepłocka/

galeria (wkrótce)